«گام: گروه آموزگاران موسیقی» با همراهی دپارتمان منابع انسانی شرکت‌ها و سازمان‌ها، کارگاه‌های موسیقی با اهداف مطابق با نیازهای سازمان مورد نظر برگزار می‌کند. متریال این کارگاه‌ها شامل سازهای کوبه‌ای ملودیک و ریتمیک، آواز، بادی‌پرکاشن (بدن‌کوبه) و بازی‌های موسیقایی است. کارگاه های طراحی شده عبارتند از:

موسیقی برای تیم‌سازی | Music Workshop for Team building

موسیقی به عنوان ابزاری جذاب و مفرح برای شناخت همکاران، افزایش مهارت‌های کارگروهی، نقش‌پذیری در جمع و مقدمه‌ای بر توانایی‌های رهبری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

موسیقی برای خلاقیت | Music Workshop for Creativity

تقویت خلاقیت، ایده‌پردازی و Out-of-Box Thinking

موسیقی برای ارتباط | Music Workshop for Communication

تقویت آگاهانه و ناخودآگاه مهارت‌های ارتباطی و یافتن راه‌های کارآمد انتقال مفاهیم به همکاران

موسیقی برای بیان | Music Workshop for Presentation

شناخت بنیان‌های ارائه و اجرای صحنه‌ای به عنوان گذرگاهی برای افزایش اعتمادبه‌نفس و یافتن راه‌های خلاقانه ارائه اطلاعات و ایده‌ها در محیط سازمان

موسیقی برای روحیه جمعی | Music for FUN

گروه‌نوازی و آواز جمعی به عنوان فعالیتی مفرح و آموزنده

موسیقی برای رهبری | Music for Leadership

موسیقی به عنوان راهی موثر برای یافتن بهترین راه‌ها برای مدیریت منابع با توجه به ظرفیت‌ها و توانایی‌ها. به دلیل ماهیت موسیقی و دریافت سریع بازخورد از تصمیم‌های اخذ شده، امکان تصحیح فوری به وجود می‌آید. آموختن ساز و کارهای مراحل برنامه‌ریزی، انجام، بررسی و تصحیح در قالب فعالیتی لذت‌بخش و بدون استرس.


همچنین «گام: گروه آموزگاران موسیقی» می‌تواند با برگزاری جلساتی با مدیریت سازمان، مدیر منابع انسانی و دیگر مسئولان مربوط، با به دست آوردن درک صحیحی از نیازهای ویژه هر سازمان، کارگاهی متناسب با این نیازها طراحی و اجرا کند. برای هماهنگی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۲۸۴۲۶۱۲۳ - شماره تلفن گام